Logo & Kurumsal Kimlik

Logo & Kurumsal Kimlik

Logo & Kurumsal Kimlik nedir ?

 • Markalaşmada logo ve kurumsal kimlik neden önemli?

  Logo bir markanın hangi sektörde faaliyet gösterdiğini müşteriye anlatan ilk izlenimdir. Logo tasarımı yapılırken hitap edilecek kitle ve sektör gereksinimleri iyi analiz edilmelidir. Kurumsal kimlik ise işletmenizin fiziksel görünümü olarak tanımlanır.. Kısaca söyleyecek olursak, markanızın DNA’sını oluşturacaktır. Firmanızın sektör bilgisini ve profesyonelliğini ortaya koyacaktır.

  • Tüm cihazlarınız tek tasarım.
  • Sektörde fark yaratan moren tasarımlar..
  • Sektör deneyimlerinize göre yenilenebilir tasarım.
  web design description image

  Sürecimiz

  Harika web siteleri işletmenize büyük değerler katar.

  Process image

  Analiz

  Logo tasarımında öncelikle analiz sürecini çok önemsiyoruz. Analizi iyi yapılmayan projelerin istenilen niteliğe ulaşmamaktadır. Analizde kriter bazlı ilerleme sağlıyoruz. Kriterlerimiz sizin hedef kitleniz, sektör bilginiz ve tecrübelerinizden oluşmaktadır.


  Process image

  Tasarım

  Bu aşamada ortaya ürün çıkmadan önce protorip çizim yapılır ve müşteri onayı sağlanır. Müşterimiz onay verdiği takdirde sonraki aşama olan uygulamaya geçilir.


  Process image

  Uygulama

  Prototip çizimi yapılmış dosyalar müşteri onayı ardından asıl çizimleri yapılır.


  Process image

  Renklendirme

  Çizimleri biten logonun, analizler sonucu ortaya çıkan kitle ve sektör bilgilerine bağlı kalarak renklendirme işlemi yapılır.


  Process image

  İş teslimi

  Analiz, tasarım, uygulama, renklendirme aşamaları sırası ile yapıldıktan sonra müşterinin son onayı alınarak çizim dosyaları müşteriye iletilir.