Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Kurumsal yada kişisel web sayfalrınızın sizi yansıtması çok önemli bir durumdur. Hazırladığımız web sayfalarında ihtiyaçların, verilmek istenen mesajın ve durumların iyi yansıtılması önceliğimiz. İhtiyaçlarınızı anlamak bizim için neden önemli? Şöyle açıklamak istiyoruz, sizin şehir içi işlerinizi halletmeniz için bir araca ihtiyacınız var. Araç alacağınız acenteye gidiyorsunuz ve size arazi tipi bir araç satıyor, bu durumda çok yakıt sarfiyatı olan park problemi yaşadığınız hayatınızı kolaylaştırmak yerine zorlaştıran bir araç alıyorsunuz. Yani yapılacak işlerin analizi doğru sağlanmaz ise hayatınızı kolaylaştırmak yerine size problem yaratabilir.

E-Ticaret

İşletmenizi e- ticarete geçirme fikrinizi doğru yönlendirmeler ve kuruma özel stratejilerle hedeflediği pazarda söz sahibi hale getirmeyi amaçlıyoruz Var olan e-ticaret bilgimiz ve tecrübelerimiz ile sizin iş bilginiz ve tecrübenizi harmanlayarak size en uygun proje ve stratejilerle e ticaret pazarında (Amazon,Trendyol,Hepsiburada vb.) sizleri size en uygun etiketlerde ön plana çıkararak sabırlı ve uzun dönemli yatırımcılara bekledikleri sonucu aldırıcak yöntemlerimizi sizlerle paylaşıp sizin başarınızı ve mutluluğunuzu kendi başarımız ve mutluluğumuz sayıyoruz

Sosyal Medya

Markanız için içerik üretirken içeriğin asıl amacı markanızın mesajını vermek değil. Asıl amacınız her pazarlama kanalında olduğu gibi para kazanmak. Sosyal ağların bize sunduğu para kazanma taktiği ise markanızın bilinirliğini artırmaktır. Markanızın bilinirliğini artırabilmeniz için çok fazla içerik paylaşmak değil, içeriğinizin çok fazla kişiye ulaşması gerekmekte.Hedefimiz markanızın doğru kitlelerin ilgisini çekebilicek size özel içerik formatlarında olmasını sağlamak

Google Reklam

Google Ads: Eski adıyla Google AdWords, Google’ın arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerde veya Youtube’da reklamlarınızı göstermenizi sağlayan bir online pazarlama aracıdır. Google reklamları, internet reklam ekosisteminde en fazla bütçenin kullanıldığı kanaldır. Google reklamları 2000 yılının Kasım ayında faaliyet göstermeye başlamıştır. Şu anda 1 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır.

Seo

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir. SEO aynı zamanda Arama Motoru Optimizasyonu’nun İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization (SEO) kelimelerinin kısaltılmış biçimidir. Web sitenizin arama motoru sonuç sayfasında (SERP) daha iyi sıralamalar elde etmesi için sürekli geliştirmeler yapma sürecidir. SEO sayesinde web sitenizin performansını artırabilir daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.

Logo&Kurumsal Kimlik

Logo bir markanın hangi sektörde faaliyet gösterdiğini müşteriye anlatan ilk izlenimdir. Logo tasarımı yapılırken hitap edilecek kitle ve sektör gereksinimleri iyi analiz edilmelidir. Kurumsal kimlik ise işletmenizin fiziksel görünmü olarak tanımlanır.. Kısaca söyleyecek olursak, markanızın DNA'sını oluşturacaktır. Firmanızın sektör bilgisini ve profesyonelliğini ortaya koyacaktır.

Video Prodüksiyon

İşinizi ve iş yerinizi sizin gördüğünüz kadar güzel ve kaliteli bir şekilde filme alıyor . Uzakta ki bir müşteri potansiyelinin bile merakını cezbedip gelip görmek istemesini hedefliyoruz. Tanıtım filmleriyle firmanızı sözler yetersiz kaldığı zamanlarda insanların izleyerek sizin hakkınızdaki tüm bilgileri öğrenmesini sağlıyoruz.

Basılı Materyal Tasarım

Basılı materyal nedir? Basılı materyal kartvizit, el broşürü, cepli dosya, diplomat dosya, ürün etiketleri, restoran ve cafe menüleri başta olmak üzere bilgisayar ortamında tasarlanıp baskı ürünü olarak alınan ürünlerin bütününe verilen isimdir. Müşterilerin ilgisini çeken tasarımlar. Güzel ve fark yaratan modern tasarım. ­Satışlarınızı artırın stratejik olarak tasarlanmış pazarlama materyalleri

Pazar Yerleri Entegrasyonu

Size en uygun pazar yeri araştırması yapılıp bu pazar yerlerinde ön sayfalarda yerinizi alıp satışlarınızı artırmak ve dijital dünyadan pasif gelir kaynakları edinmenizi sağlıyoruz. Kargo sürecinden tutun ,ürün fotoğraf çekimi , ürün listeleme gibi işleri de sizin için yapıyor ve sizi satışa hazır duruma getiriyoruz.